RAMAZAN AYINDA ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ EĞLENCE

Antakya Belediyesi ve Antıochıa Balon Çocuk Eğlence Merkezi işbirliği ile yapılan çalışma sonrasında, Ramazan Ayı boyunca çocuklara ücretsiz olarak eğlenme imkânı hazırlandı.

RAMAZAN AYINDA ÇOCUKLARA ÜCRETSİZ EĞLENCE
Antakya’da hizmet vermeye başlayan Antıochıa Balon Çocuk Eğlence Merkezi’nde Ramazan ayı boyunca çocuklar gönüllerince ücretsiz olarak eğlenebilecekler ve oyun oynayabilecekler. Ramazan ayı boyunca 0 - 17 yaş arası tüm öğrenci çocuklar 09:00 – 13:00 saatleri arasında Antakya Haraparası Mahallesi Hacılar Caddesi’nde (Fidanlık arkası) hizmete giren Antıochıa Balon Çocuk Eğlence Merkezi’nde ücretsiz olarak oyun oynayabilecek ve eğlenebilecekler.
 

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın ve gençlerimizin okulların kapanmasıyla birlikte tatillerini dolu dolu yaşamaları, güzel vakit geçirmeleri ve gönüllerince eğlenebilmelerini sağlamak amacıyla güzel bir projeye daha imza atıyoruz. Yaklaşan Ramazan ayında da çocuklarımızı ve gençlerimizi unutmadık ve onlara neşeli vakit geçirmeleri için imkân sunuyoruz. Yavrularımızın yüzünden tebessüm hiç eksik olmasın ve güle güle eğlensinler.” dedi.