RAMAZAN ETKİNLİKLERİ PAYAS HALKI İLE BULUŞUYOR

<strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi Ramazan Etkinlikleri kapsamında d&uuml;zenlediği eğlenceler t&uuml;m Hatay&#39;ı dolaşarak Hataylılara festival havası yaşatmaya devam ediyor. Etkinlik bu akşam Payas&#39;a konuk &nbsp;olacak.</strong>
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ PAYAS HALKI İLE BULUŞUYOR
Mahallede Ramazan Etkinlikleri adı altında ilçe ilçe etkinlik düzenleyerek Hataylıların birlik, beraberlik ve kardeşliğini pekiştirmeyi hedefleyen HBB, Ramazan etkinliklerinde Payaslı hemşehrileri ile buluşacak.
 02 Temmuz Perşembe günü Payas (Külliye)'de gerçekleşecek olan Ramazan Etkinliği, Geleneksel Ramazan Kültürü'nü yansıtmak adına sergilenecek görsel şovlar ve şiir dinletileri ile Payas halkına unutulmaz dakikalar yaşatacak.HBB’nin Ramazan Ayı Etkinlikleri adı altında düzenlediği iftar yemekleri ve çeşitli etkinlikler  tüm  Ramazan ayı boyunca Hataylılarla buluşmaya devam edecek.
 
RAMAZAN ETKİNLİKLERİ PAYAS HALKI İLE BULUŞUYOR haberi 01 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1620 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle