REFİK ERYILMAZ ALMANYA DA

Onur konuğu olarak davet edildiği Uluslararası Aba Güreşleri Etkinliğine katılmak ve gurbetçilerimiz ile seçim sonrası gelişmeleri değerlendirmek üzere Almanya'ya giden Sn. Refik Eryılmaz, katıldığı Aba Güreşleri etkinliğinde derece yapan sporcuların madalyalarını taktı.
REFİK ERYILMAZ ALMANYA DA
Almanya'da gurbetçi hemşehrilerimizle birlikte seçim sonrası tabloyu ve bölgedeki gelişmeleri değerlendirdiklerini ifade eden Eryılmaz, seçim sonrasında gurbetçi dostları ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.Eryılmaz, "siyasi mücadelemize gurbetçilerimizle birlikte kaldığımız yerden devam edeceğiz" dedi.Aba güreşlerinde derece yapan sporcuları kutladığını ifade eden Eryılmaz, katılım gösteren tüm sporculara başarılar diledi.Almanya'dan sevgi ve selamlarını ileten Eryılmaz yaklaşık on gün sonra memlekete döneceğini ifade etti.
REFİK ERYILMAZ ALMANYA DA haberi 29 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  1685 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle