REFİK ERYILMAZ IN BASIN AÇIKLAMASI

<p>Sevgili dostlar,<br /> İstanbul Armutlu&#39;da polisin &quot;galoş giyin&quot; dediği i&ccedil;in &ouml;ld&uuml;rd&uuml;ğ&uuml; kızımız Dilek Doğan&#39;ın bu &ouml;l&uuml;m&uuml;, bu &uuml;lkeyi y&ouml;netenlerin faşist y&uuml;zlerini bizlere bir kez daha g&ouml;stermiştir...</p>
REFİK ERYILMAZ IN BASIN AÇIKLAMASI

Bu ülkede insan hayatı bu kadar ucuz olmamalıdır... Bu polis, daha hayatının baharında olan bir genç kızı, üstelik kendi evinde bu şekilde vurup öldürecek cesareti nereden ve kimlerden alıyor...?Hiç şüphe yok ki geçmişte hesabı sorulamayan bu tür cinayetler bu rahatlığı ve cesareti beslemiştir...Dilek Doğan'ın kanı bu ülkeyi yöneten basiretsiz yöneticilerin eline yüzüne bulaşmıştır... Bağnaz ve çağdışı ortadoğu yönetimlerinde dahi artık kabul edilmez olan bu zihniyetin bu ülkeye yakışmadığının bilinmesini istiyoruz...Bu cinayetin failinin bir an önce hak ettiği cezayı alması toplumun huzuru ve güvenliği açısından olmazsa olmazımızdır...Ölen kızımıza allahtan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve metanet diliyorum...1 Kasım tarihinin bu katil zihniyetli basiretsiz yöneticilerin sonu olmasını ümit ediyorum... Bunun için elimizden gelen mücadeleyi vereceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmamalıdır..
24. DÖNEM MİLLETVEKİLİ REFİK ERYILMAZ‏

REFİK ERYILMAZ IN BASIN AÇIKLAMASI haberi 28 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle