Refik Eryılmaz ın esnaf ziyaretleri‏

Hatay Bağımsız Millet Vekili Adayı Av. Refik Eryılmaz dün Samandağ ve Antakya Armutlu esnafına gerçekleştirdiği ziyaretler esnasında esnafın yoğun ilgisiyle karşılandı. 
Refik Eryılmaz ın esnaf ziyaretleri‏
. Tek tek bütün esnafları ziyaret eden Eryılmaz esnafla görüşmelerinde çoğu zaman tütsüyle karşılanırken evlerden bereketin ve bolluğun simgesi pirinç yağdı. Çoğu esnaf ise Eryılmaz'ı 'dik dur sonuna kadar arkandayız. Sakın yılma, sen bizim onurumuzsun'sözleri ile karşıladı.  Eryılmaz ise bütün esnafların ellerini sıkarak sorunlarını dinledi, seçim değerlendirmesinde bulundu. Ziyaretler sırasında yaptığı çıklamalarında:"Sorunlarınızın çözümü için illaki mecliste olmamız gerekmiyor. Sadece vekil değil avukat kimliğimlede sizlerin yanınızdayım yanınızda olmayada devam edeceğim. Bundan hiç kuşkunuz olmasın." ifadelerini kullanırken esnaf tarafından alkış ve tezahüratlar ile karşılandı.
Refik Eryılmaz ın esnaf ziyaretleri‏ haberi 07 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2295 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle