Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerinden Fidan Dikimi

Özel Umutlu  Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi çalışanları ve öğrencileri, Orman Haftası nedeniyle Gülderende bulunan Beşiktaş hatıra ormanında fidan diktiler.
Rehabilitasyon Merkezi Öğrencilerinden Fidan Dikimi
Özel Umutlu  Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi kurucusu Hamza Mutlu, okul müdürü Sabriye Mutlu Seraslan önderliğinde gerçekleşen fidan dikimi etkinliğine öğretmenler Kadriye Altunöz, Siham Berber, Songül Geçmen, Şevket Önalır, okul personeli,öğrenciler ve velileri katıldı. Özel Umutlu  Eğitim ve Rehabilitasyon merkezi kurucusu Hamza Mutlu yaptığı açıklamada :”Doğaya sahip çıkmak hepimizin en büyük görevlerinden birisidir.
 
Orman haftası dolayısı ile öğrencilerimiz ,velilerimiz ve çalışanlarımızla gerçekleştirmiş olduğumuz bu anlamlı etkinlike geleceğimiz olan çocuklarımıza erken yaşta çevre bilincini aşılamayı amaçladık.  Çocuklarımızın kendi eliyle diktiği bir ağaç sahibi yapmak onların ileride çevreye ve doğaya olan yaklaşımını da olumlu yönden etkileyecektir.Bizi bu anlamlı etkinlikte yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum.”dedi.Fidan dikimi etkinliği fidanların toprakla buluşturlmasının ardından yapılan piknik ile son buldu.
        Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi