REKTÖR ADAYI HASAN KAYA NIN ZİYARETLERİ

Mustafa Kemal Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Hasan Kaya, Bilgi üretebilen, ürettiği bilgi ve teknolojiyi insanlığın hizmetine sunabilen, karşılaştığı sorunlara akılcı ve bilimsel çözümler üretebilen bir üniversite olabilmek için aday olduğunu söyledi.

REKTÖR ADAYI HASAN KAYA NIN ZİYARETLERİ

Yaklaşan rektörlük seçimleri nedeniyle Hatay'daki kurum ve kuruluşları ziyaret eden Rektör Adayı Prof. Dr. Hasan Kaya, Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri'yi ziyaret etti. Mustafa Kemal Üniversitesi Rektör Adayı Prof. Dr. Hasan Kaya, kurumsallaşmaya ve kalite merkezli çalışmaya önem veren, özlük haklarının titizlikle korunduğu ve başarının bireysel çalışmadan ziyade katılımcı ekip çalışmasında olduğuna inanan bir üniversite olabilmek için çalışacaklarını ifade etti.

                Antakya Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Ali Kuseyri ise,yaklaşan rektörlük seçimlerinin Hatay ve üniversite olarak başarılı geçmesi dileklerini belirterek: "Araştırma Hastanesi için tıpçı bir rektör daha iyi olur. Bir Hatay'lı olarak sizinle gurur duyuyoruz" diyerek seçimlerle ilgili başarılar diledi.