Reva & Ayan Enerji den VERİMLİ TOPLANTI

Son günlerde Türkiye'nin gündeminde olan ve yaşanan elektrik zamlarının da etkisiyle Güneş ve Rüzgar'ın gücünü kullanarak daha ucuz ve daha güvenli elektrik üreten firmalar her geçen gün artıyor.
Reva & Ayan Enerji den VERİMLİ TOPLANTI

Hatay'da da güvenirliliği ile adını kamuoyunda duyuran Reva&Ayan Enerji bu sektördeki profesyonelliğini konuşturuyor. Belçikalı Upgrade Energy firması ile ortaklaşa çalışan Reva&Ayan Enerji müşterilerine sunduğu somut örneklerle güven vermeye devam ediyor. Bu sektörde iddialı olduğunu kanıtlayarak müşterileri özellikle Güneş enerjisi konusunda bilgilendiren Reva&Ayan Enerji sahibi Ali Ayan, enerjinin güvenilirliği ve veriminin önemli olduğunu ifade ederek, bu  konuda yapılacak yatırımların ciddi bir şekilde yapılması ve enerji üretiminde karşılaşılacak sorunlarının ortadan kaldırılması için akıllı adımlar atılması gerektiğine vurgu yaptı. Avrupa ülkelerinde üretilen malzemelerin kurulumunun  tamamen profesyonel bir şekilde yapıldığının altını çizen Ayan, kullanılan malzemelerin serfitikalı olduğunu aktardı.

"YATIRIMI YARİNDE İNCELEDİLER"Upgrade Energy ve Reva&Ayan Enerji tarafından ortak yürütülen projede Hatay'daki bazı kurum ve kuruluş temsilcileri Sakarya'da kurulumu biten güneş enerji sistemlerinin yerinde incelenmesi olanağı sunuldu.
 Sakarya'da faaliyet gösteren Winsa firmasında geniş bir alana kurulan güneş panelleri hakkında detaylı bilgi verildi. Upgrade Energy Türkiye'den sorumlu, genel müdürü Murat Çiçekçi, hazır bulunduğu bilgilendirme toplantısında konu ile ilgili, firma temsilcilerinin merak ettiklerini cevapladı. Upgrade Energy'nin projelerin başarısını temin etmek için her türlü çözümü sunduğunu dile getiren Çiçekçi, bu sektörde neden Upgrade Energy'nin tercih edilmesi gerektiği konusundaki soruyu da şu şekilde cevapladı; "Upgrade Energy kanıtlanmış başarı geçmişi, uzmanlardan teknik, mali ve hukuki konularda güvenilir danışmanlık , verimli ve güvenilir enerji çözümleri, tesisatınız için en iyi tekniklerin seçimi, işle ilgili kritik konuların tamamının ele alınması, ilgili devlet kurumlarıyla mükemmel bağlantılar, projenin uygulanması konusunda güvence, vakitli kazanç/tasarruf, düşük bakım ve sistem kullanım ömrü masrafları, kusursuz proje teslimatı ve bankaca geçerli projeler sunuyor. "dedi. "VERİMLİ TOPLANTI"Upgrade Energy tarafından yapılan yatırımı yerinde gören Hataylı kurum ve firma temsilcileri, organize edilen bilgilendirme toplantısının verimli geçtiğini ifade ederek, Reva&Ayan Enerji'nin diğer firmalara göre bir adım önde olduğunu aktardılar. Reva&Ayan Enerjinin lafta değil, elle tutulur örnekler sunduğunun altını çizen firma temsilcileri;"Somut adımlar atarak bizlere, güneş enerjisi konusunda önemli bilgiler veren ve yapılan yatırımları yerinde inceleme imkanı sağlayan Upgarde Energy Türkiye sorumlusu genel müdürü Murat Çiçekçi ve Hataylı firma Reva&Ayan Enerji sahibi Ali Ayan'a şükranlarımızı sunuyoruz. "dediler.