REYHANLI BELEDİYESİ'NDEN MEMURLARA KURBAN BAYRAMI ÖDEMESİ

Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi, Kurban Bayramı nedeniyle memurlara 250'şer TL ek ödeme yapılacağını söyledi. 
REYHANLI BELEDİYESİ'NDEN MEMURLARA KURBAN BAYRAMI ÖDEMESİ
Şanverdi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belediyede bugüne kadar yapılmayan bir uygulamayı yaşama geçirdiğini, bayram nedeniyle çalışanlara ek ödeme yapacağını bildirdi.
     Belediye hizmetlerinin ekip çalışması olduğunu, bunun bilincinde davranan tüm çalışanlarla başarıyı yakaladıklarını ifade eden Şanverdi, şunları kaydetti:
     ''Belediyemiz bünyesindeki 175 çalışan var. 80 memura 250 TL Kurban Bayramı ek ödeme yardımı yapmayı uygun bulduk. Diğer 95 işçi statüsündeki çalışanlar zaten sendikalı oldukları için bayram yardımı alıyorlardı. Böylece memurların burukluğunu giderdik. Gerek çalışanlarımızın gösterdiği özveri, gerekse de çalışmada ulaşılan başarı ve performans arkadaşlarımızın bu zammı hakkettiğinin göstergesidir. Bizler yapılan hizmeti ve gösterilen performansı ödüllendirmekle yükümlüyüz. Bunu yaparken bu çalışmayı katlayan bir artış gösterilmesini hedefliyoruz. Belki verdiğimiz para küçük olabilir ancak, çalışanların bayramda yapacakları harcamalarının bir bölümünü karşılar.''