REYHANLI DA Kİ YENİ EVİNİZ

Reyhanlı Meslek Yüksek Okulu Mustafa Kemal Üniversitesi Yenişehir Yurtlar Bölgesinde yer alan MİRAY KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ PANSİYONU 2011-2012 Yılında hizmete girmiştir. Miray pansiyonu 200 öğrenci kapasitesine sahiptir. alana sahip olup A-B blok olmak üzere toplam 2 ayrı bloktan oluşmaktadır.
REYHANLI DA Kİ YENİ EVİNİZ

Vizyon-Misyon KALİTE POLİTİKAMIZ  MİRAY KIZ VE ERKEK PANSİYONU olarak, özel işletmeciliği ilke ve amaçları doğrultusunda, Atatürkçü, çağdaş, evrensel, laik ve bilimsel yurt hizmeti sunmak, verilen hizmet çerçevesinde; Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemeyi, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek, Öğrenci, veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak, Yurtlarımızın güvenirliğini ve saygınlığını arttırmak, Verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak,  Başarıya odaklanmış uzman kadromuz sayesinde, yüksek kalitede yurt hizmeti vermek, Hizmet sunumları yaparken spor, sanat ve sosyal alanlarda düzenlediği etkinliklerle güçlendirmek hizmet politikamızdır.  VİZYONUMUZ MİRAY KIZ VE ERKEK PANSİYONU olarak vizyonumuz;   Demokratik, laik, hukuk devleti kurallarına bağlı, Atatürk ilke ve inkılaplarını benimseyen, M.E.B’in denetiminde çağdaş ve modern pansiyonumuzda; Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen nesillerin yetiştiği; Bütün öğrencilerin Hayata hazırlandığı; Dünü, Bugüne; Bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu;  Yönetici, Personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle; Yılların deneyimi ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek misafirlerine güvenilir, yüksek kaliteli hizmetleri prensip edinmek. Kaliteli yönetim, öğrenci ve veli ilişkileriyle yeniliklere açık ve çağdaş gençlerin yetiştirilmesinde eğitime destek olabilmek. Sağlık, güven ve huzur ortamı oluşabilmesi için tüm normları koşulsuz uygulamak  Çevremizde, Şehrimizde ve Bölgemizde MODEL YURT olmaktır. MİRAY KIZ VE ERKEK PANSİYONU olarak  Yükseköğrenim öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak,  Öğrencilerimize evdeki güvenli ortamlarını aratmamak. Misafirlerimize sunulan hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak. Dinamik modern çalışma ekibimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak,  Ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma, güvenlik ve sağlık konularında ki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek, gençlerimizin boş zamanlarını keyif alarak değerlendirecekleri, sosyal alanlar & aktiviteler yaratmaktır. NOT: YURUMUZUN CEMAATLER VE SİYASİ İDEOLOJİLERLE HİÇBİR BAĞLANTISI YOKTUR. Kaynaklarımız  26 yıllık esnaflığımızın verdiği tecrübe ile uzun bir geçmişe dayanan iş bilgisi, deneyim ve geleneklerimiz, kurumsal kültürümüze bağlı, etik değerlere sahip, yetenekli ve eğitimli insan gücü, toplumsal katkı ve kararlılığı uzun dönemde kalıcı kılmaya yönelik yatırımlar, saygın ve güvenilir markamız.

Herşeyden önce bende bir Babayım.

                                                                                                    Ahmet GEZELGE

                                                                                                   Yön. Kurulu Başkanı

REYHANLI DA Kİ YENİ EVİNİZ haberi 01 Ağustos 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  32485 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle