Reyhanlı Oda Başkanlarından Vali Lekesiz’e Ziyaret

Yönetime yeni seçilen Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu ile Reyhanlı Ticaret Borsası Başkanı Bülent Karaca, Vali Lekesiz’i ziyaret etti.

Reyhanlı Oda Başkanlarından Vali Lekesiz’e Ziyaret
Kabulden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür eden Reyhanlı Ticaret Borsası Başkanı BülentKaraca, 11 Mayıs 2013 tarihinde ilçedeyaşanan terör olayından dolayı duydukları üzüntüyü ifade ederek, bir daha butür acılar yaşanmaması dileğinde bulundu.ReyhanlıTicaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmeddin Zaroğlu da, ilçede yaşanan olayın,milletimizi derinden üzdüğünü söyleyerek, ‘Olay başladığından bu yana Devletimiz tüm kurumları ile gücünü bizlere gösterdi. İlçenin yaralarının sarılması noktasında daima bizlerle birlikte oldu. Bizler de oda ve borsa olarak neler yapabileceğimiz konusunda Sizinle görüş alışverişindebulunmak istedik.’ diye konuştu.
 
Vali Lekesiz de ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifadeederek, başkan ve üyelere yeni görevlerinin hayırlı olması dileğinde bulundu.Lekesiz,sanayi ve ticaret odalarının, borsaların günümüzde toplumların geleceğininşekillenmesi açısından düne göre daha büyük önem taşıdığını, sivil toplum örgütleriningelişmesi ve güçlenmesi ve mensuplarına gelişen dünyanın doğru algılamasınailişkin destek vermeleri açısından da önemli olduğuna dikkat çekti.Reyhanlıilçemizde yaraların sarılmasına yönelik olarak şu ana kadar yapılan ve devameden çalışmaları da konukları ile paylaşan Vali Lekesiz, Reyhanlı halkına birkez daha başsağlığı ve sabır dileyerek gösterdikleri serinkanlı, basiretli,metanetli duruşları için de teşekkür etti.