REYHANLI TSO’NUN HASİAD ZİYARETİ

Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Necmettin Zaroğlu, Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Sayın Hamit Şanverdi, Reyhanlı Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin Yumuşak ve beraberlerindeki heyet HASİAD’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular ve 16 Şubatta Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde yapılacak olan 3. İş Dünyası Çözüm Buluşması toplantısı ile ilgili istişare yaptılar.
REYHANLI TSO’NUN HASİAD ZİYARETİ
Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, öncelikle HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ve yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, Hatay’ın ekonomisine katkı sağlamak için sivil toplum kuruluşları olarak her zaman karşılıklı işbirliği halinde olunması gerektiğini ifade etti. Ayrıca HASİAD’ın öncüsü olduğu İş Dünyası Çözüm Buluşması toplantısının 3’sünün Reyhanlı’da yapılacağını ve bu yapılan toplantıların güzel sonuçlar doğurmaya başladığını belirtti.HASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Kabaali ise, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, sivil toplum kuruluşlarının şehrin en önemli dinamiklerinden olduğunu, sivil toplum kuruluşları olarak birlikte hareket edilmesi durumunda daha güçlü ve etkin olabileceklerini ifade etti. HASİAD olarak her zaman işbirliğine hazır olduklarını ve üzerlerine düşen tüm görev ve sorumlulukları yerine getireceklerini belirtti.
REYHANLI TSO’NUN HASİAD ZİYARETİ haberi 21 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3825 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle