REYHANLI ÜLKÜ OCAĞI SİİRT TEKİ HAİN SALDIRIYI KINADI

Reyhanlı Ülkü Ocakları, Siirt'in Pervari ilçesinde PKK terör örgütü mensuplarıyla, güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 6 askerin şehit olması ve 11 askerin yaralanmasını kınadılar.
REYHANLI ÜLKÜ OCAĞI SİİRT TEKİ HAİN SALDIRIYI KINADI
Reyhanlı Ülkü Ocağı Başkanı Kürşat Güleroğlu, Belediye meydanında yaptığı konuşmada, Siirt Pervari'deki hain saldırıda şehit düşen askerlerin ailelerine baş sağlığı, yaralı olan askerlere de acil şifalar diledi.
     Son günlerde şehit sayısının arttığına dikkati çeken Güleroğlu, şöyle devam etti:
     ''Her gün şehit haberleriyle yıkılıyoruz. Yetkililer terör ile ilgili yeteri kadar önlem almadıklarına inanıyoruz. Siirt'teki hain saldırı sonucu kaybettiğimiz vatan evlatlarını minnet ve şükranla anıyoruz. Bu acı bir kor olup aziz Türk milletinin yüreğini dağlamıştır. Yüce dinimizde çok mukaddes bir makama erişen şehitlerimize Hak'tan Rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Milletimizi derin bir kedere boğan bu kara haberin alınmasından sonra sadece şehit askerlerimizin ailelerinin evlerine değil, cennet vatanımızın her köşesindeki ocaklara ateş düşmüştür.''
     Ülkü ocakları üyeleri, PKK Terör örgütü aleyhine sloganlar attılar. Dev Türk Bayrağı açan ülkücüler olaysız bir şekilde dağıldılar.