REYHANLI'DA HAIN SALDIRIYA OFKE

Reyhanlı İlçesi'nde Ülkü Ocağı tarafından, Hakkari'deki terör saldırısı nedeniyle ''terörü kınama'' yürüyüşü gerçekleştirildi.
REYHANLI'DA HAIN SALDIRIYA OFKE
 Reyhanlı'da Ülkü Ocağı üyeleri ve vatandaşlar, Atatürk Caddesi boyunca dev Türk Bayrağı açarak sloganlar eşliğinde Askerlik Şubesi önüne kadar yürüdüler. Burada saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından, basın açıklamasını, Reyhanlı Ülkü Ocağı Başkanı Kürşat Güleroğlu yaptı.

     Güleroğlu, açıklamasında terörü kınadıklarını belirterek, şöyle devam etti:
     ''Hakkari'nin Yüksekova'da Mehmetçiklerimize yapılan kanlı saldırı itibarı ile şehit olan kardeşlerimizin acısı bizleri derinden üzmüştür. Mensubu olmaktan gurur duyduğumuz aziz Türk Milletine bu vesile ile baş sağlığı kederli ailelerine Allah'tan sabırlar diliyoruz. Aziz şehitlerimizin canları pahasına kurduğu ve koruduğu ülkemize yönelik, her türlü saldırı, tehdidin milletimizin bekasına kasteden şer odaklarına karşı verilecek ağır cevabımızın kaynağı Türk'ün şerefli mazisinden ve bu cevabın tavrı da Türk'ün asaletinden bizlere mirastır. Büyük bir vakar ile göğüsleyeceğimiz bu acı ve toprağa vereceğimiz şehitlerimiz Türk Milleti'nin ebedi bekası için korkmadan yılmadan usanmadan mücadele veren ülkücü hareketin gönlündeki yerini almıştır. Ruhları şad mekanları cennet olsun.''
     Basın açıklamasının ardından hayatını kaybeden şehitler için dualar edildi. Esnaf hain saldırı sonrası ilçeyi bayraklarla donattı.
REYHANLI'DA HAIN SALDIRIYA OFKE haberi 19 Ekim 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  156575 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle