REYHANLI'DA HUZUR TOPLANTISI

Reyhanlı İlçe Emniyet Müdürü Aydın Yıldız, ilçeye yerleştirilen 63 MOBESE kamerasıyla güvenlik kontrolü yaptıklarını söyledi.
REYHANLI'DA HUZUR TOPLANTISI
Yıldız, yeni restore edilen Polis Lokali'nde ilçedeki esnaf, okul müdürleri, bankacılar, muhtarlarla birlikte düzenlediği huzur toplantısında yaptığı konuşmada, ilçede güvenliğin sağlanmasında vatandaşların desteğini beklediklerini kaydetti.
     Polis teşkilatının vatandaşlarla aile gibi olduğuna dikkati çeken Yıldız, şöyle devam etti:
     ''İlçede 63 MOBESE kamerasıyla güvenlik kontrolü yapılmaktadır. Vatandaşların polise yaklaşımı bir adım olursa polisin vatandaşa yaklaşımı on adım olacaktır. Bir araya gelip gerçekleri görerek sorunlara hep birlikte çözüm aramalıyız. Hatay'daki en huzurlu ilçe konumundayız. Vatandaşların, şikayetlerini, önerilerini dinlemek, sorunlarını çözmek bizim asli görevimizdir. İlçede şüphelendikleri bir olayı gören vatandaşlar çekinmeden 155 Polis İmdat telefonunu aramalarını bekliyoruz.''
 
 
 

     Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğündeki görevlilerin okulları sürekli ziyaret ettiklerini, yöneticilerle işbirliği yaparak okullarda güven ve huzuru sağladıklarını ifade eden Yıldız, Polis Haftası etkinlikleri kapsamında motosiklet kullananları kask takmayı özendirmek için 500 adet ücretsiz kask dağıtacaklarını da belirtti.
     Yıldız, geçen ay bin 200 kişiye pasaport verdiklerini de sözlerine ekledi. 
    
 
 
REYHANLI'DA HUZUR TOPLANTISI haberi 06 Mart 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  109810 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle