REYHANLIDA PATLAMA 18 ÖLÜ

Reyhanlı ilçesinde büyük çaplı patlama meydana geldi. Patlamada şu ana kadar 13 kişi hayatını kaybetti, 22 kişi yaralandı 

REYHANLIDA PATLAMA 18 ÖLÜ
Patlamayla ilgili ilk resmi açıklama İçişleri Bakanı Muammer Güler'den geldi. Güler, patlamada ilk belirlemelere göre 13 kişinin öldüğünü, 18 kişinin de yaralandığını söyledi.Güler, ikinci kez yaptığı bir açıklamada ise yaralı sayısının 22'ye çıktığını belirtti.Reyhanlı Belediy e Başkanı Hüseyin Şanverdi, "Belediye binası ile postane merkezi önünde iki ayrı patlamanın meydana geldi.
 
 Patlamanın şekli ile ilgili henüz tam bir bilgiye sahip değiliz. Antakya'dan olay yerine intikal etmek üzere yola çıktım." dedi.Patlamayla ilgili olarak ilk andan itibaren farklı iddialar dolaşıyor. İlk iddialara göre patlayıcı yüklü araç kullanıldı. İddiaya göre polis, şiddetli patlamaların 2 araçta gerçekleştirildiğini belirlerken, görgü tanıkları 2 ayrı yerde daha patlama olduğunu söyledi.
REYHANLIDA PATLAMA 18 ÖLÜ haberi 11 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  128720 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle