Reyhanlı'da Sünnet Şöleni

 Reyhanlı  ilçesinde belediye tarafından organize edilen Sünnet Şöleni başladı.
Reyhanlı'da Sünnet Şöleni
Belediye Başkanı Hüseyin şanverdi'nin geleneksel hale getirdiği ve 8 Temmuz'da kutlanacak olan Türk askerinin girişinin 74. yılı etkinlikleri çerçevesinde, sayı sınırı olmadan gerçekleştirilen sünnet şöleni yoğun katılımla yapılıyor. Hijyenik ortamda, aralarında Suriyeli çocuklarında bulunduğu ve 3 - 7 Temmuz arasında yapılan törende 175 çocuk sünnet edilecek.Suriye'deki olaylardan kaçarak pasaportları ile gelip yerleşen Suriyeliler, belediyenin yaptırmakta olduğu sünnet etkinliğinden yararlandıklarını söyleyerek Başkan Şanverdi'ye teşekkür ettiler.
 
 
 Aile ve yakınlarının katılımıyla gerçekleştirilen şölende Başkan Şanverdi, çocuklara sünnetlik kıyafetlerin yanı sıra yazlık kıyafet hediye etti. Şanverdi, "Öncelikle önemli bir gelenek haline getirdiğimiz Sünnet Şöleninin bu yıl da sayı sınırı olmadan gerçekleştirdik. Sosyal ve kültürel yönden büyük önem arz eden şölende, yavrularımızın bu mutlu gününde yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İnşallah bundan sonraki yıllarda da bu faziletli geleneği devam ettireceğiz" dedi
Reyhanlı'da Sünnet Şöleni haberi 04 Temmuz 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33995 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle