Saadet Partisi seçim çalışmalarına başladı‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları d&uuml;n basınla buluşmalarının ardından Reyhanlı ve Kumlu il&ccedil;esinde partililer ve vatandaşlarla bir araya gelerek sahaya indiler.</span>
Saadet Partisi seçim çalışmalarına başladı‏

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, beraberinde milletvekili adayları Atila Erol, Halil Çelik, Yunus Mullaoğlu ve Ramazan Öksüz ile birlikte Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim Göçmez, diğer partililer ve Anadolu Gençlik Derneği Reyhanlı temsilcisi Zabit Çelik ile buluşarak önceki gün vefat eden Saadet Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Ahmet  İldiz’in ağabeyinin taziyelerine katılarak taziye dileklerini iletti.Heyet daha sonra Kumlu ilçesi Terzihöyük köyüne geçerek vatandaşlarla buluşup daha sonra bir taziye ziyaretinde bulundular.Akşam saatlerinde de yeni dönem Asr-ı Saadet sohbetlerine başlayan Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan kısa adı Din-Bir-Der olan Din Görevlileri Derneği salonunda, bilginin ve okumanın önemine dair konuşmasını yaptı.

Saadet Partisi seçim çalışmalarına başladı‏ haberi 09 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1510 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle