Saadet Partisi seçim çalışmalarına başladı‏

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:12pt">Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan</span><span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:12pt">&nbsp;İskenderun&rsquo;da konuştu; &ldquo;Meclisteki 4 partinin arasında ne fark var Allah i&ccedil;in ban s&ouml;yleyin? Biri gidip bir gelse faizci politikalar mı kalkacak? ABD ile ilişkilerimiz farklı mı olacak? Bunların hepsi de Avrupa&rsquo;yı medeniyet değeri olarak g&ouml;ren partilerdir.&nbsp;</span>
Saadet Partisi seçim çalışmalarına başladı‏

Bunlarla faizci kapitalist ekonomik sistem devam eder. Al birini vur ötekini. İktidar değişimi demek ihale alan müteahhitlerin değişmesi demek başkada bir değişiklik olmaz” dedi.Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları 1 Kasım erken seçimler kapsamında İskenderun İlçesinde birçok Sivil toplum kuruluşu, esnaf ve medya ziyaretleri gerçekleştirdi.Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayları Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Halil İbrahim Çelik, Atila Erol ve Yunus Mullaoğlu İskendrun’da İHH, Memur-Sen, Emekliler Derneği ve İlim Yayma Cemiyeti’ni ziyaret ettiler.Emekliler Derneğinde, Yanlış ekonomik politikalar başta emekçiler olmak üzere tüm milletimizi mağdur etmiştir diyen Çalışkan,“Seçim bildirgesinde de belirttiğimiz gibi 65 yaş maaşına yüzde 100 zam yapılacağını ve emekli maaşlarının da yüzde 50 artırılacağını söyledi. Tekrar bunların yaşanması için sloganımızda olduğu gibi yüreğinin sesini duyan herkes bizi anlayacaktır ”diye konuştu.Memur-Sen’de Çalışkan, “Geçmişte kısa süreli iktidar dönemlerinde işçiye, memura, emekliye sendikaların taleplerinden fazla zam yapıldığını hatırlatarak“Yüzde 100-200-300 zamlar verildi.  Alın terinin, emeğin, kul hakkının değerini ancak Saadet bilir. Bugün yüzde3-4 zamlara sessiz kalanlar o dönemin değerini ancak bugün anlıyorlar. Bunlar gidip başkası gelse de durum aynı olacak bir şey değişmeyecek. Çünkü hepsi faizci kapitalist ekonomik sistemden yanalar” şeklinde konuştu.Çalışkan son olarak bu seçimlerde bölgesel olarak miting gerçekleştireceklerini belirterek “Bu bölgemizin mitingi Adana’da yapılacak. 18 Ekim Pazar günü Saat 16.00’da Adana İstasyon meydanında büyük mitingimiz ile halkımızla buluşacağız.Tüm bölge halkımızı bekliyoruz” dedi.

Saadet Partisi seçim çalışmalarına başladı‏ haberi 16 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1515 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle