Saadet Partisi seçimlere tek başına katılıyor

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Hatay&rsquo;da Yrd. Do&ccedil;. Dr Necmettin &Ccedil;alışkan yeniden Saadet Partisi birinci sıra Milletvekili Adayı olurken Ak Parti ile ger&ccedil;ekleşmeyen se&ccedil;im ittifakı ile ilgili de a&ccedil;ıklamalarda bulundu.</span>
Saadet Partisi seçimlere tek başına katılıyor

1 Kasım seçimlerinin milletimize, ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirmesini dileyen Çalışkan, “Gönül arzu ederdi ki 7 Haziranda sandıktan çıkan neticeye herkes saygı göstersin ve yeni bir seçim olmasın. Ne var ki, geldiğimiz süreçte yeni bir seçim zaruriyeti doğdu. Saadet Partimiz de her seçimde olduğu gibi bu seçimde de en güçlü mücadelesini sürdürecektir.  Son güne kadar Ak Parti ile yaptığımız seçim iş birliği görüşmeleri olumsuz sonuçlandı. Bu da iktidar partisinin kendi takdiridir. Bizim teklifimiz 20 milletvekili idi. Ak Parti bunun çok olduğunu revize edilmesi gerektiğini söyledi. Parti yetkililerimiz 10 milletvekilliğine kadar indi. Buna Ak Parti cevap vermedi. Her partinin dünya görüşü, ilkeleri, hedefleri, idealleri farklıdır. Saadet Partimizin ne amaçla, neyin mücadelesini verdiğini halkımız çok iyi biliyor. Bugün yaşadığımız süreçte PKK saldırıları, Suriyeli mültecilerin dramı, Irak’ta yaşanan savaş, ortadadır. Saadet Partimizin gayesi bunlara dur demektir.  Çözüm sürecinin geldiği nokta ortadadır. Çözüm süreci ile güvenliğimiz sıfıra indi. Her gün asker ve polislerimiz şehit oluyor. Bunun gibi ülkemizin çok büyük sorunları var. Bu sorunları çözecek tek parti Saadet Partisi’dir”dedi.YSK’ya verilen aday listesi şöyle oluştu.

1-      Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan

2-      Halil Çelik

3-      Zabit Çelik

4-      Atila Erol

5-      Yusuf Çiçek

6-      Fahri Serdar Ozal

7-      Ramazan Öksüz

8-      Abdulhadi Bük

9-      Yunus Mullaoğlu

10-  Mehmet Aydoğan

Saadet Partisi seçimlere tek başına katılıyor haberi 21 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1155 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle