Saadet Partisinin seçim çalışmaları tam gaz

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Her g&uuml;n bir il&ccedil;ede se&ccedil;menle bir araya gelen Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayları son olarak Hatay&rsquo;ın Kumlu İl&ccedil;esinde se&ccedil;im &ccedil;alışmalarına devam etti.</span>
Saadet Partisinin seçim çalışmaları tam gaz

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan beraberinde Milletvekili Adayları, Halil İbrahim Çelik, Atila Erol, Abdulhadi Bük, Serdar Özal ve Yunus Mullaoğlu ile birlikte Kumlu İlçesinde Seçim bürosu açılışı, cenaze merasimi ve köy/mahalle ve esnaf ziyaretleri ile köylülerle biraya geldi.Bugün çiftçiler son derece perişan haldedir diyen Çalışkan,“Görüyorsunuz tarlalar boş ekilmiyor.Çünkü ürün para etmiyor. Maalesef Kumlumuz her geçen gün nüfus kaybediyor. Gurbete, el kapısına insanlar ekmek parası için gönderiliyor.Saadet Partisi tarihinde alın terinin, işçinin, memurun, emeklinin, üretimin yanında olduğunu göstermiştir. Bu konuda net projesi olan tek parti Saadet Partisi’dir. Diğerleri bir birleri ile kavga etmekten başka bir şey bilmiyorlar” dedi.Milletvekillerine de seslenen Çalışkan,“Hanginiz hangi yüzle tekrar gelip aday oldunuz? Hangi hizmeti yaptınız. Hangi projede imzanız var? Milletvekilleri ancak seçim döneminde gelip milletin kapsına çalıyor ve sadece konuşuyor. Bu yüzden Hatay sahipsiz şehirdir. Halkın çoğu kendisini görmediği gibi ismini dahi bilmediği milletvekilleri var. Sadece seçimlerde buradalar. Millete hizmet etmeye talip olan iyi günde kötü günde her zaman halklının yanında olur.Milletvekilleri sadece robot gibi el kaldırıp indirerek, kendilerine verilen görevi yapıyorlar. Çıksınlar ortaya şu projede, icraatta imzam var şu işi yaptım desinler. İcraat olarak bir şey yok” diye konuştu.

Saadet Partisinin seçim çalışmaları tam gaz haberi 20 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  3185 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle