Saadet Partisinin seçim çalışmaları tam gaz

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:calibri,sans-serif; font-size:16px">Se&ccedil;im &ccedil;alışmaları kapsamında Hatay İl&ccedil;elerini ziyaret eden Saadet Partisi Adayları, se&ccedil;ime kısa bir s&uuml;re kala Hassa il&ccedil;esinde vatandaşlarla bir araya geldi.</span>
Saadet Partisinin seçim çalışmaları tam gaz

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayları Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Halil Çelik, Atilla Erol, Ramazan Öksüz, Serdar Özal, Yusuf Çiçek ve Yunus Mullaoğlu Hassa İlçesine esnaf, Medya ve STK ziyaretleri ile bazı mahallelerde halkla buluştu.Aktepe ve Akbez mahallelerinde vatandaşların sorunları dinleyen Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, “Maalesef Hassa ilçemiz sürekli geri bırakılmış bir ilçemizdir. Buraya türlü türlü umutlar vaat ediyorlar ama sonuç yılar geçmesine rağmen hüsran. Bundan dolayı sürekli göç veriyor. Çiftçi perişan, ürünler para etmiyor. İşsizlik had safhada, buna mutlaka çözüm bulunması gerekir. Çözümde gördüğünüz gibi meclisteki hiçbir parti ile olmuyor. Saadet Partimiz üretimi teşvik edecek, kalkınmaya öncelik verecek, istihdam sağlayacaktır. Bunu ancak saadet yapar” dedi.Çalışkan, “Bu milletin mili ve manevi değerlerine bağlı, bu ülkenin kaynaklarını bu ülke insanına kullanacak olan tek parti Saadet Partisi’dir. Hırsıza, yolsuza, arsıza fırsat vermez. Bu milletin kaynaklarını israf etmeden millet için kullanır. Son dönemde resmen milleti aldatarak yerli şunu yaptık bunu yaptık diyerek insanımızla dalga geçmektedirler. Bu ülke yararına tek bir çözüm vardır oda Saadetli çözümdür.Seçmen iradesine saygı gösterilmesi gerekirken, benden sonra tufan! Ben olmasam yıkılsın bu dünya! Ben birinci oluncaya kadar maç devam edecek gibi bir hava ile ülke yönetilmez. Ülkeyi sürekli gerilimde tuttular. Bugün güvensiz bir ülkede yaşıyorsak bunun sorumlusu iş başında olanlardır” diye konuştu.Ülkede işsizlik terör, ahlaki erozyon had safhada diyen Çalışkan, “Bombalar yerleştiriliyor, patlatılıyor yöneticiler ne yapıyor? Medyada kendilerini eleştirenleri susturmaya çalışıyor. Bu halk niçin oy verdi? Ülkede terör olmasın, ekonomik refah olsun. Ahlaksızlıklar olmasın diye. Ama ülkede ciddi sorunlar var. Halk meclise iş yapın diye gönderdi. İktidar yanlış yapıyorsa muhalefette doğru yolu gösterememiştir. Bir araya gelemiyorlar. Neyi paylaşamıyorsunuz? Tüm bu sorunları ancak milli, yerli, köklü değişimle Saadet Partisi çözer” diye konuştu.

Saadet Partisinin seçim çalışmaları tam gaz haberi 29 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle