SAADET’İN SESİ KISILMAMALI

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Do&ccedil;. Dr. Necmettin &Ccedil;alışkan, se&ccedil;im propagandasının Hatay&rsquo;da yasaklanması ile ilgili olarak kararın anayasal ve demokratik haklarımızın engellenmesi olduğunu belirterek, &ldquo;Haksız bir se&ccedil;im kampanyası ile karşı karşıyayız.&nbsp;</span>
SAADET’İN SESİ KISILMAMALI

 Mecliste temsil edilen partilere tüm TV kanalları, devlet imkânları, belediyeler, seferber edilmişken maalesef bu ülkenin geleceğini düşünen, milletin tarihini, kültürünü, öz benliğini temsil eden Saadet Partisinin sesinin kısılmaya çalışılmasını anlamak mümkün değildir. İktidar ve muhalefet elindeki devlet imkânlarını istismar ederek haksız bir seçim kampanyası yürütüyor” dedi.Milletimiz Saadet Partisinin görüşlerini duymalıdır. Meclisteki partiler tiyatro oyunu oynar gibi kayıkçı kavgası yapmaktalar. Al birini vur ötekini, pek çok konuda farklı düşünmüyorlar. Ekonomide aynılar, dış politikada aynılar. Bu ülke için farklı düşünen, geleceğe dönük yol gösteren, dış güçlerden bağımsız, kimseden korkmadan, kimseye şirin görünmeden akıllı politikalar yürüten parti Saadet Partisidir. O yüzden Saadet Partisine ihtiyaç vardır ve Saadet’in görüşlerini halka paylaşması gerekiyor.Ellerinde devlet ve belediye imkânları olanlar, haksız şekilde kendilerine emanet edilen kamu kaynakları ile seçim propagandası yaparken, alın teri ile siyaset yapan partilerin demokratik propaganda hakkının engellenmesi kabul edilemez olduğunu ifaden Çalışkan, “Bu karar anlamsız bir karardır. Bu karar Hatay için bir lekedir. Özgürlüğün simgesi, medeniyetler beşiği, hoşgörü kenti Hatay’da olağanüstü hal varmış gibi davranılması Hatay halkına saygısızlık ve Hatay’a vurulan bir darbedir. Hatay’ı savaş ortamı gibi gösterenlerin ekmeğine yağ sürmektir.  Normalleşmeye ihtiyacımız vardır.Özellikle belediyelerin ve kamu kaynaklarını kullanarak halka program yapıp, sonrada milletvekili adaylarını konuşturmaları tamamen yetki gaspı, hak ihlalidir.” Diye konuştu.Seçim kuruluna çağrıda bulunan Çalışkan, “Seçim kurulu, milletvekili adaylarının, belediye ve kamu araçlarını kullanmasını engelleyerek, belediyelerin başkaları adına giydirdikleri araç giydirmelerini ve hoparlörleri söktürmesini istedi.Belediye başkanlarına da çağrıda bulunan çalışkan; “Ey belediye başkanları! Bunun hesabını vermezsiniz!.. Hatay’ın pek çok ilçesinde bu sorun vardır. Bu dönem partizanlığın daniskasını halkımız yaşamaktadır” şeklinde konuştu. 

SAADET’İN SESİ KISILMAMALI haberi 10 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1485 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle