SAADET'TEN KIRIKHAN'DA GÖVDE GÖSTERİSİ?

Saadet Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Necmettin Çalışkan Kırıkhan’da yoğun ilgiyle karşılandı uzun kuyruktan oluşan onlarca araç konvoyuyla karşılandı.

SAADET'TEN KIRIKHAN'DA GÖVDE GÖSTERİSİ?
Çalışkan araç konvoyu ile birlikte ilçede şehir turu gerçekleştirdikten sonra Menderes ve Barbaros mahallelerinde mitinge dönüşen akşamda yüzlerce vatandaş tarafından alkışlarla karşılandı.  Saadet Partisi Hataya Büyükşehir adayı Çalışkan ve Kırıkhan adayı Mehmet Çito yoğun araç konvoyundan sonra toplanan kalabalığa seçim otobüsü üzerinden bir konuşma yaptılar.Sloganlarla sık sık sözü kesilen Çalışkan teşekkür konuşmasından sonra şunları söyledi, “Belediyecilikte kadro işidir. Yanınızdakiler, meclis üyeleriniz çok önemlidir. Cebini doldurmaya gelen adamlarla iş yaparsanız rezil olursunuz. Ağababalarla, belli tabakanın adamlarıyla ve seçkin zümrelerle ilişki kurarsanız, ne hizmet üretebilirsiniz ne de değerlerinize bağlı kalır hak hukuktan söz edebilirsiniz. Bu yüzden bizim kadrolarımız Allah korkusu taşıyan kul hakkını önemseyen israf ve yolsuzluklardan Allah’a sığınan kişilerdir. Biz toplumun her kesiminin gönlünde taht kurmuş bir partiyiz diyen Çalışkan,  “Bütün partiler bizi kendilerine yakın hissediyorlar.
 
Sonuçta takdir sizindir. Bizim görevimiz doğruları size aktarmaktır.  Seçim barajı ve çeşitli şeylerle korkutarak önümüzü kesmeye çalışıyorlar. Bu oyunu gelin birlikte bozalım. Karşımızda milletin ahlakının erozyona uğramasına gözlerini kapamış, Avrupa’dan gelen emirleri aynen uygulayan bir hükümet vardır” dedi. Bazı projelerinden bahseden Çalışkan; “Biz istihdam sağlayacak somut işler yapacağız. Hayal satmadık satmayacağız. Geçmişte ne kadar dürüst ve istihdam oluşturan belediyeciliklerimiz oldu bilenleriniz vardır. Antakya İskenderun arasını otoban yapacağız. Demir yolu ve hafif raylı sistemler yapacağız.  Hatay’ı helal turizm merkezi yapacağız. Saadet kart diye bir projemizle ihtiyaç sahiplerine ne ihtiyacın varsa sen kendin al diyeceğiz. Verilecek bu kart ve ihtiyaç sahibi olan kişi o kart ile her ilçedeki belirli anlaşmalı yerlerden alışverişine yapacak. Belli başlı birkaç şeyi değil kendi ihtiyacını kendisi daha iyi bildiği için para yerine geçen bu kart ile ihtiyaçlarını kendi karşılayacak. Ucuz ekmek projemiz ile belli noktalarda maliyetine ekmeği 30 kuruşa satacağız” diye konuştu.