Sadullah Ergin, iftar davetini kırmadı‏

Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, Ramazan ayında vatandaşın iftar sofrasına konuk olarak halkın içinde olmaya devam ediyor. Ergin son olarak geçtiğimiz akşam işadamı Mevlüt Barut tarafından düzenlenen iftar yemeğine katıldı.
Sadullah Ergin, iftar davetini kırmadı‏
Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, Hatay'da faaliyet gösteren Seher Tekstil sahibi Mevlüt Barut tarafından düzenlenen ve yaklaşık 400 firma çalışanının katıldığı iftar yemeğine konuk oldu. Beraberinde Ak Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen'le iftar programına konuk olan Ergin, iftar programının düzenlenmesinde emeği olan herkese teşekkür etti.İftar programı sonrası kısa bir açıklama yapan Sadullah Ergin, düzenlenen bu gibi programların halkın birlik ve bütünlüğüne katkı sağladığını belirterek, işadamı Mevlüt Barut'a teşekkür etti.Ergin konuşmasının devamında önümüzdeki günlerde kutlanacak olan Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı'nı tebrik ederek, herkese hayırlı ve huzurlu bir bayram dileğinde bulundu. 
Sadullah Ergin, iftar davetini kırmadı‏ haberi 10 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  6490 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle