Sadullah Ergin sahalara indi

<strong>Ak Parti Merkez Y&ouml;netim Kurulu&#39;ndaki g&ouml;revi nedeniyle uzun zamandır Hatay dışında bulunan Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, se&ccedil;im &ccedil;alışmaları yapmak &uuml;zere Hatay&#39;a geldi. Ergin Hatay&#39;daki ilk ziyaretini Reyhanlı il&ccedil;esine ger&ccedil;ekleştirdi.</strong>
Sadullah Ergin sahalara indi
Ak Parti Merkez Yönetim Kurulu'ndaki görevi nedeniyle uzun zamandır Hatay dışında bulunan Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, seçim çalışmaları yapmak üzere Hatay'a geldi. Ergin Hatay'daki ilk ziyaretini Reyhanlı ilçesine gerçekleştirdi.Ak Parti İl Başkanı Ahmet Atıç, beraberinde Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin'le birlikte Reyhanlı'daki çeşitli kurum ve derneklere ziyarette bulundu. Ergin ve Atıç'a ziyaretleri kapsamında Milletvekili Adayı Fevzi Şanverdi ile Reyhanlı Belediye Başkanı Hüseyin Şanverdi'de eşlik etti.Ergin ve beraberindekiler Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek, odanın çalışmaları hakkında Başkan Necmettin Zaroğlu'ndan bilgiler aldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necmettin Zaroğlu, eski bakan Sadullah Ergin'i tekrar Hatay'da görmekten mutluluk duyduklarını belirterek, 1 Kasım seçimlerinde Ak Parti'ye başarı diledi. Ziyaret sırasında konuşan Adalet Eski Bakanı Sadullah Ergin, Hatay'ın Ak Parti döneminde çok büyük yatırımlara ev sahipliği yaptığını, Cumhuriyet dönemi boyunca yapılan yatırımlardan daha fazlasının Ak Parti döneminde yapıldığını söyledi. Bitme aşamasına gelen Reyhanlı Barajı'nın bile onca yıldır projesinin dahi yapılamadığını hatırlatan Ergin, Hatay halkının her alanda yaşanan gelişmelerle çok daha iyi ortam ve şartlarda hizmet aldığını anımsattı.Hatay'daki yatırımların devamı ve istikrarın sürmesi için Ak Parti iktidarının şart olduğunu vurgulayan Ergin, 4.sıra milletvekili adayı Fevzi Şanverdi'nin Reyhanlı için büyük bir şans olduğuna da değindi.
Ramazan ÇELİK
Sadullah Ergin sahalara indi haberi 12 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  2100 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle