SAMANDAĞ BELEDİYESİ YAŞAMIN HER ALANINDA YER ALIYOR

Samandağ belediyesinin organize ettiği yüzme kursunun bitmesinin ardından katılan öğrencilere Belediye hizmet binasında bulunan salonda  Belediye başkanı Mithat Nehir tarafından katılım belgeleri verildi. 
SAMANDAĞ BELEDİYESİ YAŞAMIN HER ALANINDA YER ALIYOR
Eski belediye meclis salonunda düzenlenen törene kursiyerlerle velileri katıldı. Haziran ayı okulların yaz tatile geçmesinin ardından iki etap üzerinden başlatılan yüzme kursuna 200 kursiyer katıldı.Törende Yüzmenin insanın beden ve zihin sağlığına faydaları ifade edildi.Arapça kursu öğrencileriyle ortaklaştırılan katılım belgesi takdimlerinde başkan Nehir;Belediyenin yaşamın her alanında var olması gerektiğini vurguladı. Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir törende yaptığı açıklamada:“Kültürel sosyal faaliyetler çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle Belediyemiz  yaşamın her alanında yer alıyor.Yüzme kursuna katılan gençleri kutluyorum. Katılım belgelerini bugün itibariyle vermekten ve gençlerimizle bir arada olmaktan mutluluk duyduğumu ifade ediyorum.”dedi. 
SAMANDAĞ BELEDİYESİ YAŞAMIN HER ALANINDA YER ALIYOR haberi 17 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1065 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle