SAMANDAĞ BELEDİYESİNDEN HİZMET SEFERBERLİĞİ

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:calibri,sans-serif; font-size:15px">Samandağ belediye Ekipleri başkan Mithat Nehir&rsquo;in talimatıyla eş zamanlı yol &ccedil;alışmalarına başladı.&nbsp;</span>
SAMANDAĞ BELEDİYESİNDEN HİZMET SEFERBERLİĞİ

Genişliği 10 metre olan olan 700m boyunda olan  35. Sokak’ta taş istinat duvarları ve iki taraflı bir buçuk metrelik   kaldırımlar yapılıyor.35.sokakta  Zemin ıslahından sonra 8’lik parke döşeneceği ifade edildi. Taş duvarların yapılış şeklinin ve görüntüsünün  tarihi sokakları andıran bir güzellikte olduğu gözlemlendi. 35.sokak’ta başlayan çalışmalar mahalle halkını memnun etti.35. sokak sakinlerinden Abdullah Gülenay: “Geleceğimiz açısından önemli bir yol. Kışın çamurdan yazın tozdan kurtulduk.Yol medeniyettir. Bu güzelliğe vesile olan Samandağ belediye başkanı Sn.Mithat Nehir’e teşekkür ederiz. “dedi.35.sokak sakinlerinden  Hanna Uyumaz:”Yol çalışmalarından dolayı çok mutluyuz.Ambulans,itfaiye,çöp kamyonları bile çıkamıyordu. Hayat kalitemiz arttı. Samandağ belediye Başkanı sn. Mithat Nehir’ e Teşekkür ederiz.” Dedi.35. sokak sakinlerinden Bahriye Güngör: Yol çalışmaları bizleri memnun etmiştir. Başkan Nehir’e teşekkür ederiz.35. sokak sakinlerinden Nihal Davut: “35.sokak sakinleri olarak yolun bozuk oluşundan dolayı mağdur oluyorduk. Samandağ Belediyesi bu sokakta kalıcı çalışmalar yapıyor.İstinat duvarları,zemin sağlamlaştırma çalışmaları çalışmaları yapıldı. Bu yolun yapılması hayat kalitemizi yükseltecektir. Samandağ Belediye Başkanı sn.Mithat Nehir’e teşekkür ediyoruz.”dedi  Küçük  Sanayi sitesine giden cadde üzerinde beton asfalt çalışmalarının sürdüğü ifade edildi.12 metre genişliğinde 300 metre uzunluğunda beton asfaltın altyapı çalışmalarından ve zemin ıslahından sonra döküleceği ifade edildi. Kaldırım çalışmaları ile ilgili bordürlerinde döşenmeye başlanacağı ifade edildi.  

SAMANDAĞ BELEDİYESİNDEN HİZMET SEFERBERLİĞİ haberi 11 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1555 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle