SAMANDAĞ CHP BAYRAMLAŞTI

Cumhuriyet Halk Partisi Samandağ İlçe Örgütü tarafından düzenlenen bayramlaşma 75. Yıl parkında gerçekleşti.
SAMANDAĞ CHP BAYRAMLAŞTI
Bayramlaşmaya, CHP Genel Başkan yardımcısı Nihat Matkap, Hatay Milletvekilleri, Refik Eryılmaz, Hasan Akgöl, Hatay Eski Milletvekili Fuat Çay, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir, il başkanı Servet Mullaoğlu, İlçe Başkanı İbrahim Aydoğan ilçe yönetimi, belediye başkan yardımcısı Serkan Topal, belediye Meclis üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı. Bayramla ilgili görüşlerini sorduğumuz CHP Genel Başkan yardımcısı Nihat Matkap” Şu anda Türkiye’nin bütünü tehdit altındadır. Türkiye’nin iç barışı ve dış barışı tehdit altındadır. Buruk bir bayram yaşıyoruz. AKP anlayışı Türkiye’de iktidar olduğu müddetçe bayramlar hep buruk geçecektir. Bayramları bayram gibi kutlama umudumuz devam ediyor. Tüm halkımızın bayramını kutluyorum. “ dedi.İl Başkanı Servet  Mullaoğlu “  Bayramlar düşkünlere ve kimsesizlere yaklaşma ve onlara yardım etmek anlamını taşır. Sadece bayramlarda 4-5 gün kurban kesmek ve bayramlaşmakla değil, her zaman muhtaçlara, yoksullara sahip çıkmak gerekir. Cumhuriyet Halk Partisi bu anlayışla siyaset yapmaktadır. Güzel bir gelecek için hepimiz çalışmalıyız. Ülkemizin barışa su kadar ihtiyacı olduğu çok açıktır. Bu nedenle bayramın ülkemize ve bölgemize barış getirmesini, Ülkemizin AKP zilletinden kurtulmasını temenni ediyorum ve tüm halkımızın bayramını kutluyorum. “ dedi. 
 Bayramlaşmanın ardından ikram sunumu gerçekleşti. Milletvekilleri, belediye başkanı, parti yöneticileri ve partililer bayramlaşma alanında bir süre sohbet etti. 
SAMANDAĞ CHP BAYRAMLAŞTI haberi 10 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  21945 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle