SAMANDAĞ KAYMAKAMI'NDAN BAŞARILI ATLETE DESTEK

 Samandağ Kaymakamı Süleyman Özçakıcı,'' Naili Moran'' anısına düzenlenen Türkiye Atletizm Şampiyonasında iki kategoride dereceye giren Sevnur Aladağ'ı kutlayarak destek vereceğini söyledi.
SAMANDAĞ KAYMAKAMI'NDAN BAŞARILI ATLETE DESTEK
   Kaymakam Özçakıcı, ilçenin spor, sanat, ve diğer etkinliklerde sesini duyuran her öğrenciye gereken katkıyı vereceğini ifade eden Özçakıcı, şöyle devam etti:
     ''Sevnur Aladağ'ın, şimdiye kadar verdiği emeği ve gayreti biliyoruz. Her başarıdan sonra çalışma temposunu arttırmıştır. Gösterdiği çabanın sonuçlarını en iyi bir şekilde alıyor. Türkiye çapında elde ettiği bu başarıyla ilçemize dönmüştür. Bu çalışma disiplinini sürdürdüğü takdirde, çok daha büyük başarılar yaşayacağına inanıyorum. Bu başarıları ailesine, ilçemize, ilimize ve hatta uluslararası alanda göstereceğinden şüphemiz yoktur. Bu başarıda Sevnur'un ailesi ve öğretmenlerinin de katkısı olmuştur. Destek olan herkesi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.''
 
               
 

     Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından ''Naili Moran'' anısına 28-29 Mayıs tarihlerinde İzmir'de düzenlenen Türkiye şampiyonasında, Samandağ Şaban Kahil Sürmeli İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Sevnur Aladağ 14 yaş kategorisinde 800 metrede Türkiye ikincisi, bin 500 metrede Türkiye üçüncüsü oldu.