SARISEKİ MYO NUN TEMELİ ATILDI

İskenderun Sarıseki Beldesinde bulunan ve MKܒnün devam eden eğitim yatırımlarından biri olan Sarıseki Yazıcı Meslek Yüksekokulu Temel Atma Töreni, coşkulu bir kalabalık eşliğinde gerçekleşti.

SARISEKİ MYO NUN TEMELİ ATILDI

Törene eski Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İskenderun Kaymakamı Hacı Hasan Özyiğit, MKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Salih Güder, çevre belde belediye başkanları, iş adamları, akademisyenler ve çok sayıda davetli katıldı. Mustafa Kemal Üniversitesi ve Sarıseki Belediyesi işbirliğinde yürütülen Meslek Yüksekokulu projesi, toplam inşaat alanı 13 bin 130 metrekare olup 2 bodrum, zemin kat ve 2 normal kattan oluşan 5 katlı bir yapıdan oluşuyor. Yapım aşaması önünüzdeki dönemlerde sona erecek ve öğrencilerin hizmetine açılacak olan Meslek Yüksekokulu projesinde 4 atölye, 21 adet derslik, yemekhane, mutfak, akademisyen odaları,  toplantı odaları ve kütüphane bulunuyor. Ayrıca öğrencilerin ders dışı aktivitelerini kaliteli bir şekilde değerlendirebileceklerisosyal yaşam alanları da projenin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. MKÜ Sarıseki Meslek Yüksekokulu’nun ay yıldız görünümünde inşa ediliyor olması ise projenin en dikkat çekici noktasını oluşturuyor.

SARISEKİ MYO NUN TEMELİ ATILDI haberi 07 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  27570 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle