SAVAŞ IN BİRLİK BERABERLİK TOPLANTILARI SÜRÜYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, merkeze bağlı Akçaova Köyü’ne ziyarette bulundu. 
SAVAŞ IN BİRLİK BERABERLİK TOPLANTILARI SÜRÜYOR

Dr. Sadullah Gali’nin ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, eski Has Parti İl Başkanı Besim Altınöz ve Merkez İlçe Başkanı Mahmut Şan, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, Akçaova Köyü Muhtarı Ahmet Uzuntaş, Altınözlüler Derneği Başkanı Ömer Kuday ile Akçaova Köyü sakinleri katılım gösterdi.

Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen buluşmada birlik, beraberlik ve dayanışma mesajları verildi. Akçaova Köyü sakinleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’ın köylerine yaptığı ziyaretlerinden dolayı mutluluğu belirttiler ve Başkan Savaş’a teşekkür ettiler.

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş ziyarette yaptığı açıklamada, "1,5 yıldan bu yana ilçelerimizi, beldelerimizi ve köylerimizi ziyaret etmek sureti ile birlik, beraberlik ve dayanışma çatısı altında siz gönül dostları ile bir araya geliyoruz. Memleketimizin barış ve huzur ortamı için, ay yıldızlı bayrağımızın en yüksek noktada dalgalanması için dayanışma ve birlik, beraberlik duygularımızın daha da pekişmesi adına bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Kardeşlik bağlarımızın daha da güçlendiği istişareler gerçekleştirdiğimiz memleketimizin geleceğine dair beyin jimnastiği yaptığımız bu buluşmalar, Hatay’ımızın huzur ve barış ortamına katkı sağlamaktadır. Bizleri burada en güzel şekilde ağırladığınız için Sayın Dr. Sadullah Gali ağabeyimize ve Akçaova Köyü Muhtarımız Ahmet Uzuntaş’ın nezdinde herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.