SAVAŞ ÖZEL DURU EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

 Başkan Savaş, Saraykent Mahallesi Yeni Otogar civarında, zihinsel ve fizyolojik alanında engelli çocuklara hizmet veren  Özel Duru Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.

SAVAŞ ÖZEL DURU EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Ziyarete ayrıca Belediye Başkanı Savaş’ın yanı sıra Belediye Meclis üyeleri Münir Havaioğlu, Tahir Özal, Mehmet Akgül, Altınçay Mahalle Muhtarı Ali Demir, Dağdüzü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Recep Aşmer, Aydınlıkevler Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aydın Doğru yer aldı.

            Özel Duru Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü ve Psikolog Eğitmeni Özlem Sahil, rehabilitasyon merkezinin kurucularından Dilber Kabakulak Taş ve öğretmenler ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve beraberindeki heyete tesiste yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler verdiler.

            Sınıfları gezen, Özel Duru Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurucularından Dilber Kabakulak Taş, Psikolog Özlem Sahil yetkilileriyle ve öğretmenleriyle sohbet eden Belediye Başkanı Lütfü Savaş, Rehabilitasyon Merkezi’nde bulunan engelli öğrencilerle yakından ilgilendi.