SAVAŞ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, Hatay genelinde birlik ve beraberlik ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyor. 

SAVAŞ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, geçtiğimiz hafta sonu Yayladağı İlçesi’nin köylerine dayanışma ziyaretlerinde bulundu. Başkan Savaş, köy gezileri kapsamında, Yayladağı’na bağlı 1 belde ve 5 köyü ziyaret ederek, belediye başkanı, muhtarlar ve köy sakinleri ile bir araya geldi.             Başkan Savaş’ın, Yayladağı’nın köylerine gerçekleştirdiği ziyaretlere, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, köy muhtarları ve köy sakinleri eşlik etti. Başkan Savaş’ın ilk durağı Yeditepe Beldesi oldu. Yeditepe Belediye Başkanı Ömer Ateş’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya İşadamı Servet Aktaş ile belde halkı ve muhtarlar katılım gösterdi. Başkan Savaş’ın ikinci durağı Yayıkdamlar Köyü oldu. Yayıkdamlar Köyü Muhtarı Mehmet Ağca’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya Yeditepe Belediye Başkanı Ömer Ateş, Hatay Muhtarlar Derneği Başkanı Mahmut Gülcü, muhtarlar ve köy sakinleri katıldı.Daha sonra Gözlüce Köyü’ne geçen Başkan Savaş, Niyazi Aksoy’un ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya katılım gösterdi. Ziyarete Antakya Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Halil Kadife, muhtarlar ve köy halkı katıldı. Başkan Savaş’ın bir başka durağı Gözlüce Köyü oldu. Gözlüce Köyü Muhtarı Mehmet Aksoy ve Mürsel Kısacık’ın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarete muhtarlar ve köy halkı katılım gösterdi. Başkan Savaş ve beraberindeki heyet daha sonra Sebenova Köyü’ne ziyaret gerçekleştirdi. Sebenova Köy Muhtarı Cuma Kaya’nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya yine muhtarlar ve köy sakinleri katıldı.Ziyaretlere devam eden Başkan Savaş ve beraberindeki heyet Gözlekçiler Köyü’nü de ziyaret ettiler. Gözlekçiler Köy Muhtarı Duran Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya muhtarlar ve köy halkı katılım gösterdi. Başkan Savaş ve beraberindeki heyetin Yayladağı’nda son durağı ise Çandır Köyü oldu. Çandır Köy Muhtarı Ömer Başıbüyük’ün ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, muhtarlar ve köy halkı katıldı.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, birlik beraberlik ve dayanışma ziyaretleri kapsamında sürdürdüğü buluşmalarda ziyaret ettiği tüm köylerde birlik, beraberlik mesajları verdi, köy sakinleri ile sohbet ederek fikir alış verişinde bulundu. Köy Muhtarları ve köy sakinleri de tüm bu ziyaretler sırasında Başkan Savaş’ı sıcak bir ilgi ile karşılayarak ziyaretten dolayı teşekkür ettiler. Başkan Savaş, tüm ziyaretlerin sonunda köy muhtarları ve köy sakinleri ile ziyaretlerin anısına fotoğraf çekildi.

SAVAŞ ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR haberi 03 Eyl 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  24560 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle