Savaşın değil barışın muhasebesini yapalım

1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeniyle Hatay Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nca kokteyl düzenlendi. Büyük Antakya Otelinde gerçekleşen kokteyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Serdar Güven, Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Hatay Vergi Dairesi Başkanı Nazmi Erol, Hatay Defterdarı Mustafa Aydemir ile oda başkanları ve muhasebeciler katıldı.
Savaşın değil barışın muhasebesini yapalım
Nezih bir ortamda gerçekleşen kokteylde kısa bir konuşma yapan Hatay Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Abdullah Korkmaz, “Muhasebeciler olarak sorunlarımız çoktur. Biz mali müşavirler yıllardan beri sorunları dile getiriyoruz. Biz savaşın değil, barışın muhasebesini yapmak istiyoruz” dedi. DEMOKRASİ İÇİN MUHASEBE YAPMAK İSTİYORUZ Bu savaşı emperyalist güçlerin çıkarttığına dikkat çeken Başkan Korkmaz, “Bugün yaşanan savaşı bölgede yaşayan insanlar çıkarmıyor. Özellikle Dünya üzerindeki silah satışlarına ve silahtan elde edilen karlara baktığımızda bu sorunun neden çıkarıldığının nedeni ortaya çıkarabiliyoruz. Şuan dünyada en çok para kazanılan sektör silah sektörüdür. Bunu iyi bilmenizi istiyorum. Biz mali müşavirler bir şey daha yapmak istiyoruz. Ülkemizdeki siyasetçilerle, ülkemizdeki yöneticilerimizle ve yerel yöneticilerimizle sadece muhasebe yapmak istiyoruz. Biz ülkenin geleceği ile muhasebe yapmak istiyoruz. Demokrasi için, ülkemiz için ve kendimiz için muhasebe yapmak istiyoruz” ifadesinde bulundu. 
Savaşın değil barışın muhasebesini yapalım haberi 03 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine tarafından  7800 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.