Seçimi Kaybedersek İstifa Ederim

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(68, 68, 68); font-family:verdana; font-size:11.9999990463257px">&nbsp;Başbakan Davutoğlu&rsquo;nu, Hatay Havalimanı&rsquo;nda, Hatay Valisi Ercan Topaca, Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediye Başkanı L&uuml;tf&uuml; Savaş, eski Adalet Bakanı ve Ak Parti Hatay Milletvekili Sadullah Ergin ile diğer partililer karşıladı.</span>
Seçimi Kaybedersek İstifa Ederim

 Başbakan Davutoğlu ile birlikte eşi Sare Davutoğlu, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi ve eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan da Hatay’a geldi.Karşılamanın ardından, Başbakan Davutoğlu ve beraberindekiler Antakya İtfaiye Meydanında organize edilen miting alanına geçtiler. Basın mensuplarının makinelerinin bile bomba uzmanları tarafından incelendiği, geniş güvenlik önlemlerinin alındığı mitingde ilk olarak Ak Parti Hatay Milletvekili Adayları halka tanıtıldı. Daha sonra Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin bir konuşma yaptı ve alanı dolduran Hataylılara teşekkür etti.Başbakan Davutoğlu konuşmasında Hatay’a sadece oy istemek için gelmediğini kaydeden  Davutoğlu; “Huzurunuza geldiysek emin olun sizlerden sadece oy talep etmek için gelmedik, destek talep etmek için gelmedik. Sizlerle beraber Ortadoğu’ya haykırmak için geldik. Gelin ey kardeşler, birbirinize kıymayın. Hatay’da olduğu gibi barış içinde yaşayın. Halep’i de Hatay gibi barış şehri yapın, Lazkiye’yi de barış şehri yapın, Musul’u da, Bağdat’ı da, Şam’ı da barış şehri yapın diye buradan haykırmaya geldik. Biz ayaktayken Ortadoğu’da, Balkanlar’da, Orta Asya’da, Kafkasya’da zalimler korksun, mazlumlar sevinsin. İşte onlara sahip çıkacak kudretli, şefkatli Türkiye Cumhuriyeti devleti var ve onun arkasında millet var, millet” şeklinde konuştu.

Seçimi Kaybedersek İstifa Ederim haberi 11 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  2050 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle