ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİNE HBB'DEN ÖZEL ETKİNLİK‏

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, kutsal varlıklarımız annelerimize ithaf edilen 8 Mayıs Anneler Günü'nde şehit ve gazi annelerini yalnız bırakmadı.
ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİNE HBB'DEN ÖZEL ETKİNLİK‏
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'ın vatan uğruna şehit olan şehitlerimize ve bu uğurda yaralanan gazilerimize olan hassasiyeti doğrultusunda hareket eden HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Gökhan Yıldırım, Hatay Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde şehit ve gazi anneleriyle bir araya geldi.İnsan odaklı sosyal belediyecilik anlayışı ve duyarlılığıyla ülke gündemine oturan Başkan Savaş'ın hemşehrilerinin iyi ve kötü gününde yanında olarak samimi tavrıyla hareket eden HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, anneler gününde vatan uğruna şehit olmuş evlatların ve gazilerin annelerini unutmayarak büyük bir duyarlılık örneği sergiledi.Evlatlarını vatan toprakları uğruna feda etmiş annelerle Başkan Savaş adına bir araya gelen Yıldırım, yüce gönüllü annelerin ellerini öperek karanfil takdiminde bulundu.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı temsilen şehit ve gazi annelerinin Anneler Günü'nü kutlayan Yıldırım, "Bu özel ve anlamlı günde sizin gibi kutsal varlıklarımızla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bizler de sizin birer evladınız olarak bu özel gününüzü kutluyor ve ellerinizden öpüyoruz. Allah sizlere sağlıklı uzun ömürler versin ve sizleri başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullandı.Bizlerde bu anlamlı günde vatan uğruna şehit olan evlatlarımızın ve gazilerin anneleri olarak  sizlerin nezdinde Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş'a bizlere gösterdiği duyarlı davranışından dolayı teşekkür ederiz.Ayrıca aynı zamanda bizleri yalnız bırakmayan siz HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Yıldırım’a ve personeline teşekkür ederiz dediler.
ŞEHİT VE GAZİ ANNELERİNE HBB'DEN ÖZEL ETKİNLİK‏ haberi 09 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine  adına Hatay Antakya muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  5715 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle