ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Antakya TOKİ Camisi önünde toplanan vatandaşlar, Türk bayraklarıyla donattıkları motosiklet ve otomobilleriyle Kisecik Mahallesi'ne kadar konvoy oluşturdu.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Konvoydakiler, 18 Mayıs'ta Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde askeri zırhlı aracın geçişi sırasında teröristlerce tuzaklanan patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit düşen sözleşmeli er Bestami Güler'in Kisecik Mahallesi'ndeki mezarını da ziyaret etti. Mezar başında Yasin-i şerif okuttuktan sonra şehidin babasını da ziyaret eden grup sık sık "Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez" sloganı attı.Etkinliği düzenleyen Ömer Bilgin, gruptakiler adına yaptığı açıklamada, Teröre tepki göstermek için bir araya geldiklerini, hain terör örgütünün bu vatana hiç bir zarar veremeyeceğini söyledi.Şehitliğin önemine de dikkat çeken Bilgin "Şehidimizin babasından da hayır dua aldık. Kendisi bize tüylerimi diken diken ettiniz oğlum, hepiniz birer Bestami oldunuz gözümde dedi. Bizim için bundan daha büyük bir onur yoktur. Kisecik köyünün şehidini unutmayacağız ve onun hayrına gençlerimizle daha güzel işler yapacağız." dedi.Türkiye'nin birlik ve beraberliğini hedef alan terör olaylarını lanetlediklerini ifade eden Bilgin, terör olaylarının tamamen son bulmasını temenni ettiklerini ve her daim devlete güvenlerinin tam olduğunu ifade etti.
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ haberi 24 Mayıs 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Antakya muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1735 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle