Şehitler ölümsüzleştirildi

Hatay’ın Defne Belediye Meclisi şehit Er Ali Kazar ile Gezi şehitleri Abdullah Cömert ile Ahmet Atakan’ın isimlerini ölümsüzleştirdi.
Şehitler ölümsüzleştirildi

Elektrik mahallesindeki Uzunyol sokağı 2013 yılında gezi parkı protestoları sırasında hayatını kaybeden Abddullah Cömert’in anısına Abdullah Cömert Sokağı olarak değiştirildi. Armutlu mahallesinde bulunan Neşe sokağın adı değiştirilerek yine gezi olaylarında hayatını kaybeden Ahmet Atakan’ın anısına Ahmet Atakan Sokağı oldu.2000 yılında askerlik görevini yerine getirirken hayatını kaybeden Şehit Er Ali Kazar’ın anısına armutlu mahallesindeki Nergiz sokağın adı Şehit Er Ali Kazar Sokağı olarak değiştirildi. Toplantıda ayrıca gelir tarifelerine ek yapılması, kamu yararına faaliyet gösteren birlik ve derneklere üye olunması konusunda yetki verilmesi ve İmar konuları görüşüldü.

Şehitler ölümsüzleştirildi haberi 02 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  16255 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle