Selçuk İnan moda evinin açılışına katıldı

<h2>A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray&rsquo;ın kaptanı Sel&ccedil;uk İnan, ablası Serap İnan ile d&ouml;rt kardeşin Four Angel&rsquo;s Fashion House mağazasını hizmete a&ccedil;tı.</h2>
Selçuk İnan moda evinin açılışına katıldı

Ankara’daki Osmanlı maçı sonrası İskenderun’a gelen sarı kırmızılı takımın kaptanı Selçuk inan ablası ve kardeşlerinin kişiye özel moda tasarım mağazasının açılışını yaptı.Açılışa İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yalım Group Yönetim Kurulu Başkanı Metin Yıldız, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mahir Taner, Selçuk İnan ailesi yakınları ve davetliler katıldı. Kurdeleyi İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz işletmenin hayırlı uğurlu olması, bol kazanç getirmesi dileği ile Metin Yıldız, Selçuk İnan ile hep birlikte kestiler.İskenderun’da kişiye özel moda tasarım mağazası olduklarını belirten Selçuk İnan’ın ablası Serap İnan, Seher Önder, Sezen Devrim ve Pınar Kelahmet ile birlikte dört kardeş olarak bu mağazayı İskenderunlulara kazandırdıklarını söyledi. Serap İnan asıl işinin moda tasarım olduğunu belirtti.Dört kız kardeş oldukları için Four Angel’s adının da oradan geldiğini ifade eden Serap İnan “2016’da İstanbul modasını biraz buraya taşımaya çalıştık. Hazır hiçbir şey kullanmıyoruz tamamen bizim üretimimiz kişiye özel. Gündüzden geceye, abiyeler, günlük kıyafetler çalışan bayanlara. Gelinlik, Anne kız konsepti gibi birçok çeşit kişiye özel üreteceğiz. Mağazamıza giren herkes aradığı her şeyi kendine özel yaptırabilecek, bulabilecek. Hedefimiz yelpazemizi büyütmek büyümek, markamızı tanıtmak” şeklinde konuştu.A Milli Futbol Takım ve Galatasaray’ın kaptanı Selçuk İnan dört kardeşin birlikte açtıkları mağazanın hayırlı uğurlu olmasını başarılı olmaları temennisinde bulundu.

 

Selçuk İnan moda evinin açılışına katıldı haberi 25 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  935 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle