SEMT OYUNCULARI SAHNE ALIYOR

2010 yılından bu yana kentimizde tiyatro çalışmalarını yürüten semt oyuncuları hazırladıkları “Alo Orası Tımarhane mi? ” adlı oyunla 7-8 Şubat 2015 Tarihlerinde saat 16:00 ve 19:30’da Hatay Kültür Merkezinde tiyatro severlerle buluşacak.

SEMT OYUNCULARI SAHNE ALIYOR

            Ali Gezgin, Cemile Çelebi, Gökhan Demirci, Meryem Girişken, Osman Nuri Kundakçı, Utku Mücahit Utkun ve Mesut Kurt’un rol aldığı“Alo orası tımarhane mi? adlı 2 perdelik  komedi tarzında olan oyunda , evli olmasına rağmen çapkın bir bahriyeli olan elektrikçi Şemsi Nuri en yakın ve aynı zamanda çok saf olan asker arkadaşı aşçı başı Yaşarın uzun yıllardan beri görmediği süt kardeşi Pakize’nin mektup içerisindeki fotoğrafını görür ve ona aşık olur. Pakize’yi görebilmek için Yaşarı kandırarak izin kağıdını alır ve süt kardeş olarak Pakize’nin evine gider, ama Pakize Necdet’le evlidir. Şemsi hayal kırıklığına uğrar, ta ki Pakize’nin deniz subayı olan dayısı Pakize’yle şemsi’yi sarılmış durumda görene kadar. Pakize Şemsiyi kocası Necdet’i ise süt kardeşi olarak tanıtır. Şemsi için her şey yolundadır ta ki gerçek aşçı başı Yaşar gelene kadar. Yaşar gelince ortalık iyice karışır ve içinden çıkılmaz bir vaziyet alır.İ. Galip ARCAN’ın yazıp Ali GEZGİN’in Yönettiği ,7-8 şubat 2015 tarihlerinde saat: 16.00 ve 19.30 da Hatay Kültür Merkezinde sahnelenecek olan oyunun biletleri, Kemancı Cafe (saray cad.) Harf Kitap Evi (Belediye Parkı) Harika Künefe (Vali Göbeği) Tadım Döner’de (Eski Rektörlük yanı) satışa sunulmuştur. Ayrıca oyun günleri Kültür Merkezindende temin edilebilir.

           

.

SEMT OYUNCULARI SAHNE ALIYOR haberi 05 Şubat 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33335 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle