Sevgi Tohumları Futbol Okulu öğrencilerine okuma kitabı.

 ''Dom Aşiretini Topluma Kazandırma'' projesi kapsamında başlatılan ''Sevgi Tohumu Futbol Okulu'' öğrencilerine, yarı yıl tatilinde okumaları için kitap hediye edildi.
Sevgi Tohumları Futbol Okulu öğrencilerine okuma kitabı.
 Türkiye Futbol Federasyonu Herkes İçin Futbol İl Temsilcisi Yüksel Coşkun, yaptığı yazılı açıklamada, 2 yıla yakın süredir ilgilendiği 47'si kız 112 öğrenciye, tatilde okuma alışkanlıklarını devam ettirmeleri için okuma kitabı hediye edildiğini belirtti.
     Projenin uygulanmaya başlamasıyla çocukların okullardaki durum ve davranışlarının önceki yıllara göre değişmesinin ve başarı oranlarının yükselmesinin ilde yaşayan birçok kişinin de dikkatinden kaçmadığını bildiren Coşkun, projeye destek veren kişi sayısının artmasının sevindirici olduğunu kaydetti. 
     Coşkun, Sevgi Tohumu Futbol Okulu projesine destek vererek öğrencilerin başarılı çalışmalar ortaya koyması için katkı sunan tüm kurumlara teşekkür ederek, Dom aşiretini topluma kazandırmak için başlatılan projenin, duyarlı kişiler tarafından kabul görmesinden mutluluk duyduğunu ifade etti.