SICAK HAVALAR ESNAFI VURDU

Son günlerde hava sıcaklıklarının aşırı yükselmesi nedeniyle Antakya’nın parklar sokakları, çarşıları hayalet şehre döndü.
SICAK HAVALAR ESNAFI VURDU
Aşırı sıcaklar ve Ramazan nedeniyle bomboş olan sokaklar en çok esnafı etkiliyor. Sıcaklar nedeniyle çok önemli işleri olmadığı sürece dışarı çıkmayan vatandaşlar sıcaklar nedeniyle hayatlarının çok fazla etkilendiğini ifade etti. Çoğu zaman sıcakların etkisinden kurtulmak ve dinlenmek için tercih edilen parklar bile son günlerde bomboş. Aşırı sıcaklar nedeniyle kronik hastalıkları olanlar kadar sağlıklı vatandaşlarda sıcaklardan etkilendiklerini belirterek, dışarıya ancak akşam saatlerinde çıkabildiklerini kaydetti.
 
Bu durumdan en çok etkilen Çarşı esnafı gün boyunca neredeyse hiç satış yapamadıklarını belirtti.  Akşam saatlerinde zaten ramazan nedeniyle kapalı olduklarını belirten esnaf bu yıl çok kötü bir sezon geçirdiklerini vurguladı. Arka arkaya yaşan olumsuzlukların yanında yaz aylarında sıcaklarında kendilerine büyük zarar verdiğini kaydeden esnaf bu olumsuzlukların en kısa sürede son bulmasını umut ettiklerini ifade etti.
SICAK HAVALAR ESNAFI VURDU haberi 01 Ağustos 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  30390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle