SINIR ÖTESİ BAYRAMLAŞMA

-KURBAN BAYRAMI'NDA YAYLADAĞI GÜMRÜK KAPISI'NDAN 8 BİN 451 KİŞİ YATILI BAYRAMLAŞMAK İÇİN SURİYE'YE GİDECEK
SINIR ÖTESİ BAYRAMLAŞMA
Türkiye ile Suriye arasındaki protokol gereğince, Kurban Bayramı'nda Yayladağı Gümrük Kapısı'ndan 8 bin 451 kişinin 48 saat yatılı bayramlaşmak için Suriye'ye gidecekleri bildirildi.
     Yayladağı Kaymakamı Tolga Polat, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Suriye'de birinci derecede akrabalarıyla bayramlaşmak isteyen vatandaşlara yardımcı olduklarını ancak evrakı eksik olan veya yanlış beyanatta bulunanların işlemlerinin yapılmadığını söyledi.
     Suriye'ye gitmeye hak kazanan vatandaşların idari mektuplarının bugünden itibaren dağıtılmaya başladığını ve 10 Kasıma kadar tamamlanmasının planlandığını ifade eden Polat, ''Bayramın ikinci günü, 48 saatliğine çıkış yapacak vatandaşlara her türlü kolaylığı sağlayacağız. Yığılmaları önlemek için de hem Yayladağı Gümrük Kapısı'nda hem de Suriye tarafında gerekli önlemler alındı'' diye konuştu.
 
SINIR ÖTESİ BAYRAMLAŞMA haberi 04 Kasım 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  95390 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle