Sosyal Market'ten 100 aileye bayram yardımı

 Dörtyol Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde faaliyet gösteren Sosyal Market'ten, yardıma muhtaç 100 aileye giyim, gıda ve temizlik malzemelerinden oluşan bayram yardımı yapıldı.
Sosyal Market'ten 100 aileye bayram yardımı
 Dörtyol Kaymakamı Hasan Özyiğit, yaptığı açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara giyim, gıda, temizlik malzemesi ve diğer ev eşyalarının temini konusunda hizmet veren ''Sosyal Market''ten maddi durumu kötü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştığını kaydetti.
     Hedeflerinin ilçede yoksulluğu azaltmak ve israfı önlemek olduğunu belirten Özyiğit, maddi durumu elverişsiz olan ailelerin ihtiyaçlarının karşılanması, ayrıca hayırseverlerin verecekleri kullanılabilecek malzemelerin dağıtımının gerçekleştirilmesinin de bu market aracılığı ile yapılacağını ifade etti.

     Özyiğit, evlerinde kullanmadıkları fazla giysileri olan vatandaşların markete vermelerini, bu malzemelerin kayıt altına alınarak ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını kaydetti.
     Bölgede faaliyet gösteren iş adamları, esnaf ve hayırseverin de bu markete katkı sağlamalarını isteyen Özyiğit, ihtiyacı olan vatandaşlara yardımın bu işleyişle devam edeceğini dile getirdi.