SP GENEL BAŞKANI KAMALAK HATAY’A GELİYOR

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın 20 Aralık Pazar günü Saat 10.00’da Hatay 5. Olağan kongre için Antakya’da Hatmek Konferans Salonu’na geleceği bildirildi.
SP GENEL BAŞKANI KAMALAK HATAY’A GELİYOR
Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe, İl binasında yaptığı basın açıklamasında,Hatay 5. Olağan Kongreleri için genel başkanları Prof. Dr. Mustafa Kamalak’ın Hatay’a geleceğini belirterek, “20 Aralık Pazar günü Saat 10.00’da Antakya Semt Pazarı Kompleksi HATMEK salonunda düzenleyeceğimiz kongremizde ayrıca ünlü sanatçı Ammar Acarlıoğlu’da  bir konser verecek” dedi.Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe açıklamasına şöyle devam etti “Türkiye geneli yapacağımız kongrelerimizle eksiklerimizi gözden geçirip, bazı bölgelerde kadro değişikliği ile yeni ve eski kadrolarla el ele vererek, ülkemizin son günlerde daha da büyüyen sorunlarına derman olacak milli ve manevi değerlerine bağlı kadroları oluşturacağız. Ülkemizin yaşadığı bütün sıkıntıların farkındayız. Milli Görüş’e her zaman daha fazla ihtiyaç duyulduğuna hepimiz şahidlik etmekteyiz. Bizler Milli Görüş şuuru ile ülkemizi Yeniden büyük Türkiye ve Yaşanabilir Bir Türkiye hedefine ulaştırmak için yeni kadrolarımızla çalışmaya devam edeceğiz. Bu sebeple Hatay il Kongremizi gerçekleştirip bir an önce çalışmalara hız vermemiz gerekmektedir.Tüm halkımızı bu tarihi günümüze bekliyor ve kongremizin ilimize ve bölgemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbim’den niyaz ediyorum.”
SP GENEL BAŞKANI KAMALAK HATAY’A GELİYOR haberi 14 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Erkan Mutlu İnan adına  tarafından  1270 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle