SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren spor kulüplerinin hafta sonu maç sonuçları belli oldu. Buna göre takımlarımızın maç sonuçları şöyle: 

SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

 

-Erkek Voleybol 2. lig-
             Türkiye Erkekler Voleybol 2.Ligi B grubunda mücadele eden başarılı temsilcimiz Antakya Belediyespor Erkek Voleybol takımı 15 Aralık Pazar günü saat 13.00’te Antakya Kapalı Spor Salonu’nda TVF Spor Lisesi takımını ağırladı. Maç skoru şöyle: Antakya Belediyespor Erkek Voleybol takımı 3 ve TVF Spor Lisesi takımı 0. Setler şu şekilde oldu: birinci set: 25-15, ikinci set: 25-20 ve üçüncü set 25 – 12.
 

 -Erkekler Bölgesel Lig Basketbol-

 Türkiye Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’nde kentimizi temsil eden Orjin Antakya Belediyespor, 15 Aralık Pazar günü saat 16.00’da deplasmanda Aksaray Atatürk Spor Salonu’nda 68 Aksaray Belediyespor takımı ile karşılaştı. Maç skoru şöyle: 68 Aksaray Belediyespor 88 ve Orjin Antakya Belediyespor 43.

 -İşitme Engelliler Futbol Maçı 1. lig –
             Türkiye İşitme Engelliler 1. Ligi 4. Gurupta şehrimizi, ilimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi İşitme Engelliler Futbol takımımızın 15 Aralık Pazar günü oynayacağı maç ileri bir tarihe ertelendi. Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu’nun almış olduğu bir karar doğrultusunda, olumsuz hava şartları nedeni ile 15 Aralık 2013 tarihinde oynanacak olan tüm maçlar ileri bir tarihe ertelenmişti.
 

-Kadınlar Basketbol 1. Lig-
             Türkiye Kadınlar Basketbol 1.Ligi’nde mücadele eden başarılı temsilcimiz Homend Antakya Belediyespor, 16 Aralık Pazartesi günü Adana’da Menderes Spor Salonu’nda saat 19:00’da Botaş takımı ile karşılaşacak. Maç sonucu haber olarak ayrıca gönderilecektir.