SPOR SEVDALISI BELEDİYE BAŞKANI

TMOK Üyeleri, Porsun, Kelahmet ve Şanıvar, daha sonra İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ettiler.
SPOR SEVDALISI BELEDİYE BAŞKANI
 Komisyon Başkanı Porsun, ceketinin yakasında ki TMOK rozetini çıkartarak Başkan Seyfi Dingil’in ceketine taktı.Yeni spor tesisleri yapmak için arsa sorunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Dingil, futbolun dışında ki branşlara da önem verdiğini, yakın gelecekte bisiklet takımı kuracağını söyledi.Başkan Dingil, ilçeye katkılarından dolayı Bilal Porsun’aplaket verdi ve TMOK üyeleriyle anı fotoğrafı çekildiler. 
 -GAZETECİLERE BİLGİLENDİRME TOPLANTISI-TMOK Genel Sekreter Yardımcısı Bilal Porsun ile TMOK Üyeleri  Av. Serdar Kelahmet ile Ramazan Şanıvar, etkinliğin ardından İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’ne giderek TMOK’un çalışmaları ve OLİ projesi hakkında gazetecilere bilgi aktardılar. Porsun, özellikle spor medyasının da projeyi izlemesi gerektiğinin altını çizerek, “Son yıllarda sporda şiddet hayli arttı. Bunun önüne geçmenin en doğru yolu Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Projesi’ni ülke genelinde yaşama geçirmektir. Avrupa’nın birçok ülkesinde statlarda tel örgüler kalktı. Bizde neden uygulanmasın?” diye konuştu.Hayli verimli geçen sohbet toplantısının ardından TMOK üyeleri, gazetecilere rozet armağan ettiler ve anı fotoğraf çekildiler.

SPOR SEVDALISI BELEDİYE BAŞKANI haberi 29 Ekim 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  24525 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle