Suriyeli Heyet Sayın Topaca’yı Ziyaret Etti.

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); font-family:arial,sans-serif; font-size:13.3333330154419px">Ataa İnsani Yardım Derneği Hatay Temsilciliği ve Suriyeli Kadınlar Derneği &uuml;yelerinden oluşan heyet, insani gerek&ccedil;elerle ge&ccedil;ici olarak ilimizde misafir edilen Suriyelilerin sorunlarını iletmek ve bunların &ccedil;&ouml;z&uuml;m &ouml;nerileri konusunda g&ouml;r&uuml;ş alışverişinde bulunmak &uuml;zere Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca&rsquo;yı makamında ziyaret etti.</span>
Suriyeli Heyet Sayın Topaca’yı Ziyaret Etti.
Gerçekleşen ziyarete Ataa İnsani Yardım Derneği Hatay Temsilcisi Muhammed Emin El Esed ve Suriyeli Kadınlar Dernek Başkanı Lubebe Tayfur  katıldı.Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, sevginin, barışın ve hoşgörünün önemli merkezlerinden biri olan ilimizde heyeti ağırlamaktan ve Valiliğimizde konuk etmekten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Heyetin ilimizde misafir edilen Suriyeliler ile ilgili taleplerini dinleyen Sayın Topaca Suriyelilere yönelik projeler hakkında da bilgi aldı. Ülkesindeki iç savaş nedeniyle canını kurtarmak için Türkiye’ye sığınan Suriyeli kardeşlerimize Devletimizin imkânları ölçüsünde yardım elinin her zaman uzanacağını dile getiren Sayın Topaca Suriye’deki kaosun bir an önce bitmesi, ülkeye barış gelmesi ve misafirlerin sağlıkla ülkelerine dönmesi temennisinde bulundu.
Suriyeli Heyet Sayın Topaca’yı Ziyaret Etti. haberi 13 Ağustos 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  1430 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle