TARİHİ UZUN ÇARŞI’DA RESTORASYON İSKELELERİ KURULDU

Hatay Kültür Turizm İl Müdürlüğü ve Antakya Belediyesi iş birliği ile gerçekleştirilecek olan Uzun Çarşı Restorasyon Projesinde Doğal iklim şartlarına dayanıklı, yosun tutmayan taş kaplaması için demir iskeleti hazırlandı.

36 dükkan 1 mescitten oluşan ilk etap restorasyon çalışmaları tamamlandığında, çarşımız kadim kent Antakya’mızın layık olduğu görünümüne kavuşmuş olacak.

TARİHİ UZUN ÇARŞI’DA RESTORASYON İSKELELERİ KURULDU haberi 13 Ocak 2021 15:44 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Antakya Belediyesi adına Hatay / Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu tarafından Belediyeler sektörüne eklenmiş olup  1342 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
İlgili Firma
İlgili Sektör
Kategori
Şehir
TARİHİ UZUN ÇARŞI’DA RESTORASYON İSKELELERİ KURULDU haberi, Hatay Antakya Yerel Haberleri Hatay ili Antakya ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 1342 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Tarihi+Uzun+Çarşi’da+Restorasyon+İskeleleri+Kuruldu Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
TARİHİ UZUN ÇARŞI’DA RESTORASYON İSKELELERİ KURULDU Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 28 Ocak 2021 Perşembe 12:40 https://firmarehberim.com/haber/yerel/tarihi-uzun-carsida-restorasyon-iskeleleri-kuruldu-235521 #TARİHİ #UZUN #ÇARŞI’DA #RESTORASYON #İSKELELERİ #KURULDU #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #TARİHİUZUN #UZUNÇARŞI’DA #ÇARŞI’DARESTORASYON #RESTORASYONİSKELELERİ #İSKELELERİKURULDU #TARİHİUZUNÇARŞI’DARESTORASYONİSKELELERİKURULDU #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Yerel Haberleri

MİTHAT ÖZTÜRK İLE GÜNIŞIĞI 17 YAŞINDA

Gazeteci Mithat Öztürk’ün hazırlayıp-sunduğu ‘GÜNIȘIĞI’ adlı radyo gündem programı,yayın hayatına başladığı 14 Ocak 2005 yılından bu yana 16.Yayın yılını geride bırakıp 17.Yayın yılına girdiği bildirildi.

İkan Alkan Düşyolu | 23 Ocak 2021 14:46
İTSO DAN TAHSİN KABAALİYE PLAKET

İTSO Yönetimi İş insanı Antakya OSB Başkanı Tahsin Kabaali’ne Başarılarından ötürü Plaket Takdim Etti

Mehmet Katırcıoğlu | 23 Ocak 2021 13:39
ATSO TESCİLLİYOR COĞRAFİ ÜRÜNLER MARKALAŞIYOR

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafında açıklanan 2020 yılında ülkemizde alınan tescilli ürünler sıralamasında elde ettiği başarıyı duyurdu.

Hatice Ekmekçi | 22 Ocak 2021 22:44
İTSO’dan Vali Doğan’a Ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Hatice Ekmekçi | 22 Ocak 2021 17:50
BALIKÇILAR ÇARŞISI ÇÖZÜM BEKLİYOR

Balıkçılar Çarşısı altyapısının yetersiz olması, küçüklüğü ve artan ihtiyacı karşılayamaması nedeniyle vatandaşlar ile esnafa sorun yaşatıyor.

Nejla Çetinoğlu | 22 Ocak 2021 17:23
ESNAFA MÜJDE

HESOB Başkanı Kadir Teksöz, esnafına hitaben şu paylaşımı yaptı:

Mehmet Katırcıoğlu | 22 Ocak 2021 17:04
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ REYHANLI’DA İNCELEMELERDE BULUNDU

Hatay İl Sağlık Müdürü Sayın Dr. Mustafa HAMBOLAT, Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı ile birlikte, Reyhanlı İlçe Sağlık Müdürlüğü, Reyhanlı Devlet Hastanesi ve Cilvegözü sınır kapısında konuşlanmış bulunan acil müdahale çadırı ve UMKE personellerini ziyaret etti.

Hatice Ekmekçi | 22 Ocak 2021 13:58
Vali Doğan Meclis Binası ve Adalı Konağını İnceledi

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Meclis Binası ve Adalı Konağı’nda incelemelerde bulundu.

Ragibe Gülen | 21 Ocak 2021 14:54
Vali Doğan STK Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Hatay Valisi Rahmi Doğan Başkanlığında, sınır ötesine insani yardım götüren STK temsilcileri ile Valiliğimiz koordinesinde İdlib’de yapımı devam eden briket evler ile ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Mehmet Katırcıoğlu | 21 Ocak 2021 14:45
ESKİ BAKAN DAN NECMETTİN ÇALIŞKANA ZİYARET

Hatay eski Milletvekili, eski Bakan, DEVA Partisi Teşkilat Başkanı Sadullah Ergin, Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan’a taziye ziyaretinde bulundu.

Mehmet Katırcıoğlu | 21 Ocak 2021 14:04